Konkurs "Enter - włącz myślenie na bezpieczeństwo" - Aktualności - KPP Świdnik

Aktualności

Konkurs "Enter - włącz myślenie na bezpieczeństwo"

Data publikacji 03.10.2017

Komenda Powiatowa Policji w Świdniku ogłasza konkurs na prezentację multimedialną w temacie bezpieczeństwa. Konkurs skierowany jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu świdnickiego. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Komenda Powiatowa Policji w Świdniku ogłasza konkurs „Enter – włącz myślenie na bezpieczeństwo”. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej tematyki szeroko rozumianego bezpieczeństwa obejmującej takie zagadnienia jak  cyberprzestępczość, poszanowanie praw drugiego człowieka, przemoc rówieśnicza, bezpieczna wieś itp.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu świdnickiego, a odbiorcą prezentowanych treści mają być uczniowie klas podstawowych.

Wszystkie szczegóły dostępne są w regulaminie konkursu, który dołączony jest poniżej w formacie PDF. Na prezentacje zapisane na płytach CD czekamy do 15 października 2017r. w  KPP w Świdniku. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny 81 749 42 48.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz życzymy powodzenia! Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe.

E.D.

Pliki do pobrania

  • 121.65 KB