Zaproszenie na debatę społeczną - Aktualności - KPP Świdnik

Aktualności

Zaproszenie na debatę społeczną

Data publikacji 14.06.2018

Już za tydzień tj. 21.06.2018r. o godz. 9:00 w sali gimnastycznej Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku przy ul. Szkolnej 1 odbędzie się debata społeczna organizowana przez Komendę Powiatową Policji w Świdniku. Spotkanie poświęcone będzie bezpieczeństwu w powiecie świdnickim. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Świdnika i powiatu świdnickiego. Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w debacie.

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji jakim jest zacieśnienie współpracy z lokalną społecznością chcielibyśmy gościć Państwa na debacie organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Świdniku.

Celem spotkania jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję i inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Tematem debaty będą przede wszystkim aktualne problemy zdiagnozowane lokalnie. Jesteśmy przekonani, że spotkanie w szerokim gronie z przedstawicielami władz miasta, instytucjami i mieszkańcami pozwoli określić i zaplanować reaktywne i zapobiegawcze działania.

Do dnia 19.06.2018r. można również zgłaszać mailowo (na adres rzecznik.kppswidnik@lu.policja.gov.pl) pytania i zagadnienia, które będą poruszone na debacie.

Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania

  • 1.7 MB