Zderzenie na obwodnicy - Aktualności - KPP Świdnik

Aktualności

Zderzenie na obwodnicy

Data publikacji 26.06.2018

Na szczęście nikt nie ucierpiał w zderzeniu pojazdów na drodze krajowej nr 12, choć zdarzenie wyglądało poważnie. Do kolizji pojazdów doszło w wyniku nie opanowania pojazdu marki Opel przez 23-letnią kobietę, która straciła panowanie nad samochodem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Volkswagen. Kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania.

Dzisiaj tuż przed godziną 10 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 12 na obwodnicy Piask tuż przed miejscowością Brzeziczki. Na miejsce skierowano wszystkie służby. Okazało się, że kierująca pojazdem 23-latka straciła panowanie nad pojazdem marki Opel i wpadła w poślizg. W wyniku tego zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Volkswagen kierowanym przez 60-latka. W oplu poza kierującym podróżowało małe dziecko. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Siła uderzenia była tak duża, że z jednego z pojazdów wypadł silnik.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. 23-latka nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami jak również nie miała przy sobie wymaganych dokumentów. Została ukarana mandatami karnymi.  

E.D.