Podziękowania - KPP Świdnik

Podziękowania

Podziękowania

26.02.2017r.

Podziękowanie dla Komendy Powiatowej Policji w Świdniku za czuwanie nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników Biegu Tropem Wilczym

- Zarząd Stowarzyszenia Sportowy Świdnik

 

11.01.2017r.

Podziękowanie dla Komendy Powiatowej Policji w Świdniku za oddelegowanie funkcjonariusza Policji w dniu 11.01.2017r. i przeprowadzenie prelekcji ma temat "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych"

- Dyrekcja Niepublicznej Szkoły Podstawowej ATENA w Świdniku

 

19 luty 2016r.

Podziękowanie dla Komendy Powiatowej Policji w Świdniku za pomoc w organizacji II Charytatywnego Biegu Mikołajkowego dla Domu Dziecka w Rybczewicach.

- Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia "Biegający Świdnik"

 

10.05.2016r.

Podziekowanie dla asp. Krzysztofa Szaconia, asp. szt. Radosława Lorka oraz sierż. szt. Jarosława Skowrońskiego za pomoc w przygotowaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Świdniku do egzaminu na kartę rowerową.

- Dyrekcja oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 3 w Świdniku

 

01.06.2016r.

Podziękowa dla p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku mł. insp. Grzegorza Hołuba za umozliwienie uczniom klas I-III Szkoły Podstawowej w Dominowie uczestnicza w tzw. "Drzwiach Otwartych" w budynku Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

- Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Dominowie

 

01.06.2016r.

Na ręce Pana Komendanta w imieniu uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dominowie składy serdeczne podziekowania dla asp. st. Ryszarda Dołęgi, mł. asp. Tomasza Orła, kom. Edyty Wójtowicz, mł. asp. Łukasza Huczuka za umozliwienie poznania specyfiki pracy funkcjonariuszy policji podczas wycieczki do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. Dziękujemy za miłą atmosferę, ogromne zaangażowanie i rozbudzenie dziecięcej ciekawości. Życzymy satysfakcji z pełnienia trudnej i odpowiedzialnej słuzby.

- Dyrekcja oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Dominowie

 

15.06.2016r.

Podziękowanie dla mł. insp. Grzegorza Hołuba za umożliwienie przerowadzenia przez funkjonariuszy KPP w Świdniku egzaminu na kartę rowerową dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Świdniku.

- Dyrekcja oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 3 w Świdniku

 

15.06.2016r.

Podziekowanie dla asp. Marcina Gajowiaka oraz sierż. Anny Bytys za pomoc przy przeprowdzeniu egzaminu na kartę rowerową dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Świdniku.

- Dyrekcja oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 3 w Świdniku

 

czerwiec 2016r.

Podziekowanie dla Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Grzegorza Holuba, asp. szt. Radosława Lorka, sierż. szt. Jarosława Skowrońskiego, kom. Edyty Wójtowicz za zaangażowanie i realizację zajęć pozalekcyjnych z praktycznej edukacji rowerowej w roku 2016 dla dzieci z Gminy Miejskiej Świdnik. Słowa uznania za włączenie się w działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Świdnika.

- Burmistrz Miasta Świdnik, Kieorwnik MCP w Świdniku

 

24.06.2016r.

Podziękowanie dla Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Dyrektor Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku serdecznie dziękuje za współpracę i pomoc na rzecz społecznosci Gimnazjum nr 1. Państwa wsparcie i działania przyczyniają się do zapewnienia i poprawy bezpieczeństwa młodych ludzi. Pogadanki dla uczniów i rodziców, nadzorowanie okolicy szkoły oraz wsparcie w trudnych sytuacjach zasługują na szczere słowa uznania. Kierownictwu i wszystkim Pracownikom KPP życzę wielu dalszych sukcesów i satysfakcji zawodowej.

- Dyrekcja szkoły

 

02.08.2016r.

W imieniu mieszkańców wieliczki i myślę, ze śmiało mogę napisać, że również pielgrzymów, pragnę bardzo serdecznie podziękować za wsparcie podczas ŚDM oraz za profesjonalizm załogi radiowozu D218 w składzie asp. Grzegorz Korcz i st. asp. Artur Kucharski. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze podziękowania należą się wszystkim funkjonariuszom, ale tych Panów mieliśmy okazję poznać i towarzyszyć im podczas ich pracy. Zabezpieczenie ŚDM to było bardzo trudne zadanie dla wszystkich służb, szczególnie dla tych z odległych województw, którzy przyjechali do nas nie znajac topografii miasta. Wymienieni funkcjonariusze wykazali się bardzo wysokim profesjonalizmem i podejściem do zaistniałej sytuacji. W ciągu zeledwie kilku godzin nauczyli się od nas topografii miasta i okolic, co pozwoliło im sprawnie kierować pielgrzymów i kierowców do właściwych miejsc. Bylismy świadkami, że sprawgnionym pilegrzymom oddali swoje zapasy wody. Stali najpierw w upale, później ulewnym deszczu, przemoczeni do suchej nitki na posterunku. Udzielali informacji w języku polskim, angielkim, rosyjskim pielgrzymom z całego swiata. Stoicki spokój i pełen profesjonalizm funkjonariuszy w takich "nerwowych sytuacjach" zrobił na nas bardzo duże wrażenie.

Mieliśmy okazję zobaczyć na czym tak naprawdę polega praca Policji, z jakim wielkim trudem i w jakich warunkach sie ją wykonuje.

Dziękujemy całej Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku za wsparcie podczas tych kilku dni i za możliwość poznania Waszego życia codziennego.

- Rekacja lokalnego portalu "Życie Wieliczki"

 

 

01.09.2016r.

Podziękowania.

W dniu 31 sierpnia 2016r. zwrócilismy się do Komisariatu Policji w Piaskach o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu uczestniczki Powiatowego Ośrodka Wsparcia 'Stacja Świdnik II" w Świdniku, gdyż z posiadanych informacji wynikało, iż może wymagać pilnej pomocy lekarskiej. W wyniku podjętych działań wspólnie z policjantami sierż. szt. Piotrem Cichosz oraz st. sierż. Markiem Sidoruk zlokalizowano poszukiwaną kobietę, co umożliwiło szybkie udzielenie jej pomocy przez służby medyczne.

W związku z tym, składamy serdeczne podziękowania w/w funkcjonariuszom Policji za zaangażowanie, profesjonalizm, okazaną życzliwość i zrozumienie w zgłoszonej przez nas prośbie.

- Kieronictwo Powiatowego Ośrodka Wsparcia "Stacja Świdnik II"

 

27.09.2016r.

Na ręce Pana Komendanta skałdam serdeczne podziękowania dla Andrzeja Muziatewicza, Arkadiusza Szyba, Agnieszki Oleszczuk, Jarosłąwa Słobody, Grzegorza Wierzbickiego oraz Andrzeja Wójcika za pomoc w schwytaniu sprawców i odebraniu od nich moich pieniedzy.

- mieszkanka Świdnika

 

07.10.2016r.

Dyrektor Zespołu Szkół w Trawnikach składa serdeczne podziękowania dla st. asp. Zbigniewa Kurzępy z Komisariatu Policji w Piaskach oraz st. asp. Magdalenie Szczepanowskiej z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku za przeprowadzenie szkolenia na temat "Bezpieczeństwo w Internecie".

- Dyrekcja Zespołu Szkół w Trawnikach

 

29.11.2016r.

Podziękowanie dla Ryszarda Bundyry, przedstawiciela Policji w Świdniku za zaangażowanie i pracę w jury szkolenego konkursu wiedzy o zasadach biezpieczeństwa w domu, w szkole i na drodze "Jestem Bezpieczny".

- Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne

 

01.12.2016r.

Podziekowanie dla Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku insp. Grzegorza Hołuba za współpracę podejmowaną w procesie edukacji i wychowania w zakresie bezpieczeństwa uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Świdniku w roku 2016/2017.

- Dyrekcja Szkoły, Wychowawcy

06.01.2015r.

Dyplom dla Pana insp. Ryszarda Szklarza za wsparcie okazane podzcas organizacji świdnickiego Orszaku Trzech Króli. Pana pomoc bez wątpienia uświetniła wydarzenie oraz potwierdziła potrzębę jego aranżacji i utrwalania pięknej tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, która praktykowana jest w wielu miastach Europy i świata. Mamy nadzieję, że zaszczyci nas Pan swoją obecnością i chęcią pomocy za rok, keidy to będziemy przygotowywali kolejną edycję Orszaku.

- Organizatorzy

 

06.01.2015r.

Dyplom dla Pana kom. Mariusza Pachuty za wsparcie okazane podzcas organizacji świdnickiego Orszaku Trzech Króli. Pana pomoc bez wątpienia uświetniła wydarzenie oraz potwierdziła potrzębę jego aranżacji i utrwalania pięknej tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, która praktykowana jest w wielu miastach Europy i świata. Mamy nadzieję, że zaszczyci nas Pan swoją obecnością i chęcią pomocy za rok, keidy to będziemy przygotowywali kolejną edycję Orszaku.

- Organizatorzy

 

20.01.2015r.

Pargnę na ręce Komendanta Powiatowej Policji w Swidniku złozyć podziękowanie dla dwóch Policjantów, którzy w nocy z 17 na 18 stycznia 2015r. zajeli się moim meżem, udzielili mu pomocy i odporowadzili go do domu. Niestety nie znam nazwisk tych Policjantów. Mój mąż jest osobą chorą z utratą świadomości, gdyby nie pomoc Policjntów mogłoby to skończyc się tragicznie. Mogę nawet powiedzieć, ze uratowali meżowi życie. Proszę podziękować Policjnatom w imieniu moim i męża.

- Mieszkanka Świdnika

 

02.02.2015r.

Dyrektor Centrum Administarcyjnego "Pogodny Dom" w Lublinie w imieniu podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Rodzinki VI składa na ręce Pani Elwiry Domaradzkiej z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku oraz asp. Magdaleny Szczepanowskiej serdeczne podziękowania za ciagłe zaangazowanie w zbiórki darów dla naszych dzieci. Dziękujemy z całego serca to bardzo wazne, że los naszych wychowanków nie jest Paniom obojętny.

-Dyrektor

 

02.02.2015r.

Podziękowanie dla Komendanta Policji Powiatu Świdnik oraz Pilicjantów i Pracowników Komendy Powiatowej Policji w Swidniku za przekazanie ksiażek na kiermasz, który organizowany był w Galerii Venus w dn. 17.01.2015r. Całkowity dochód został przekazany na leczenie małego Jasia Karwowskiego. Każdy gest dobroci wobec "małego człowieka" zwróci sie wielokrotnie.

- Prezes Komitetu Pomocy SOS "Solidarność" w Świdniku

 

17.02.2015r.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola Nr 3 im. J. Brzechwy w Swidniku pragna wyrazić głęboką wdzieczność za udział w spotkaniu z dziećmi przedszkola w ramach programu "Bezpieczne Dziecko". Życzymy jednoczesnie powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzieć i celów.

-Przedszkole Nr 3 w Świdniku

 

18.03.2015r.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola Nr 2 w Świdniku serdecznie dziękują Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku za spokanie z przedszkolakami w ramach obchodzonego "Tygodnia z pojazdami specjalnymi". Pragniemy serdecznie podziękować za zaangazowanie i okazaną nieocenioną pomoc przy rozwijaniu doswiadczeńemocjonalno-społecznych dzieci.

- Przedszkole Nr 2 w Świdniku

 

20.03.2015r.

Dyrektor Zespołu Szkół w Piaskach składa serdeczne podziękowania za przeprowadzenie zajeć z młodzieżą naszej szkoły dotyczacych bezpieczeństwa. Zajecia przeprowadzone przez asp. Magdalenę Szczepanowską, asp. Zbigniewa Kurzępę oraz sierż. Marka Sidorczuka, cieszyły się dużym zainteresowaniem.

- Dyrektor Zespołu Szkół w Piaskach

 

16.04.2015r.

Serdecznie dziękujemy Komendantowi Powiatowemu Policji w Świdniku insp. Ryszardowi Szklarzowi, sierż. szt. Joannie Oraczewskiej oraz asp. Magdalenie Szczepanowskiej za pomoc i współpracę w przeprowadzeniu Rejonowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK w Świdniku.

- Organizator

 

28.04.2015r.

Uczniowie, Dyrektor i Grono Pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jaworzniaków w Krzesimowie składają serdeczne podziękowania dla insp. Ryszarda Szklarz za pomoc w zorganizowaniu w naszej szkole zajęć na temat bezpieczeństwa, życząc jednocześnie wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

- Dyrektor szkoły

 

28.04.2015r.

Uczniowie, Dyrektor i Grono Pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jaworzniaków w Krzesimowie składają serdeczne podziękowania dla st. asp. Radosława Lorek, asp. Magdaleny Szczepanowskiej za przeprowadzenie w naszej szkole zajęć uczących dzieci bezpiecznego zachowania sie w szkole i poza nią, życząc jednocześnie wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

- Dyrektor szkoły

 

maj 2015r.

Podziękowanie dla insp. Ryszarda Szklarza Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku za okazaną pomoc przy organizacji uroczystego odsłanięcia Pomnika "Katyń 1940 - Smoleńsk 2010".

- Organizatorzy

 

29.05.2015r.

Podziękowanie dla st. asp. Radosława Lorek, asp. Artura Kucharskiego oraz asp. Magdaleny Szczepanowskiej za dzielenie sie wiedzą i doświadczeniem z uczniami w ramach projektu "SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ JAK BEZPIECZNYM BYĆ NA CO DZIEŃ".

- Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dorohuczy

 

01.06.2015r.

Pdziękowanie dla Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku za aktywne włączanie się w realizację programu edukacyjnego "Bezpieczny i zdrowy Przedszkolak" oraz działania podejmowane w roku szkolnym 2014/2015 przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, z zakresu kształtowania u dzieci postaw związanych z dbaniem o zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz innych. Program "Bezpieczny Przedszkolak" realizowany jest w naszym przedszkolu od wielu lat. Jego odbiorcami są dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Składam na ręce Pana Komendanta podziękowanie za włączenie się w jego realizację i umożliwienie funkcjonariuszom Policji udziału w zajęciach edukacyjnych organizowanych w przedszkolu i poza jego terenem. W sposób szczególny dziękuję pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, którzy rozumiejąc potrzebę edukacji zdrowotnej chętnie uczestniczyli w spotkaniach z dziećmi. Tym samym brali aktywny udział w kształtowaniu odpowiednich postaw, nawyków, zainteresowań naszych wychowanków oraz wpływali na likwidację barier i uprzedzeń u dzieci.

- W imieniu dzieci, nauczycieli i rodziców Dyrektor Przedszkola Nr 7  im. Marii Kownackiej w Świdniku

 

01.06.2015r.

Podziękowanie dla Pani Anny Bytys, Pana Marcina Gajowiaka oraz Pana Radosława Lorek za aktywny udział w przebiegu przedszkolnej akcji zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka pod hasłem: "Bezpieczny i zdrowy Przedszkolak", serce otwarte na dziecko i jego potrzeby oraz wkład włożony w kształtowanie wartości, postaw i zainteresowań naszych wychowanków.

- W imieniu organizatorów Dyrektor Przedszkola Nr 7 im. Marii Kownackiej

 

11.06.2015r.

Podziękowanie dla asp. Magdaleny Szczepanowskiej z Komendy Powiatowej Policji w Swidniku i asp. Zbigniewa Kurzępy z Komisariatu Policji w Piaskach za przeprowadzenie zajeć dotyczących edukacji prawnej dla uczniów naszego gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015 oraz za zaangazowanie i współpracę przy realizacji programu wychowawczego szkoły.
Z wyrazami szacunku ...

-Dyrektor Gimnazjum Nr 1 im. A.N. Patka w Piaskach

 

14.06.2015r.

Podziękowanie dla Pana insp. Ryszarda Szklarza Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku za pomoc w realizacji festynu rodzinnego "Bezpieczne Wakacje 2015", zorganizowanego przez Stowarzyszenie Wspólnota Świdnicka.

-Prezes Zarządu

 

14.06.2015r.

Podziękowanie dla Pani asp. Magdaleny Szczepanowskiej za pomoc w realizacji festynu rodzinnego "Bezpieczne Wakacje 2015", zorganizowanego przez Stowarzyszenie Wspólnota Świdnicka.

-Prezes Zarządu

 

17.06.2015r.

Społęcznosc Predszkola Nr 4 w Świdniku na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Swidniku insp. Ryszarda Szklarza składa serdeczne podziękowania za aktywne uczestnictwo w kreowaniu przedszkolnej rzeczywistości a w szczególności za pomoc przy organizacji pikniku rodzinnego. Życzymy pełni satysfakcji z podejmowanych przedsiewzieć, sukcesów i spełnienia marzeń.

-Dyrektor i Rada Pedagogiczna

 

20 czerwca 2015r.

Podziękowanie dla insp. Ryszarda Szklarza Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku za pomoc w realizacji przedsiewzięcia "DNI ŚWIDNIKA 2015".

- Burmistrz Świdnika, Dyrektor MOK w Świdniku

 

22.06.2015r.

Podziękowanie dla Pani asp. Magdaleny Szczepanowskiej oraz Pana asp. Zbigniewa Kurzępy za ciekawą lekcję na temat bezpieczeństwa. Spotkanie zaowocowało wiedzą dotyczącą zakresu pracy policji. Dzięki wielu wskazówkom, przedszkolaki będą wiedziały jak bezpiecznie poruszać sie po drodze oraz jak zachowywać sie w sytuacji zagrożenia. Życzymy satysfakcji z wypełniania obowiązków zawodowych oraz zdrowia i wielkiej pomyślności w życiu osobistym.

- Dyrektor, Wychowawczynie, dzieci z grupy 3 i 4-latków, 0A, 0B z Przedszkola w Bystrzejowicach Pierwszych

 

25.06.2015r.

Dyrektor, grono pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Piaseckiej serdecznie dziękują za przeprowadzenie zajeć na temat "Bezpieczne Wakacje". Nadchodzący okres wakacji to czas radości, wypoczynku ale takze wielu zagrozeń i niebezpieczeństw. Mamy nadzieję, ze te zajecia pozostaną na długo w pamięci naszych uczniów i sprawią, ze bedą oni umieli zachować przekazane im zasady bezpiecznego zachowania, co sprawi, ze we wrzesniu bezpieczni i radośni powrócą do szkoły. z wyrazami szacunku...

-Dyrektor szkoły

 

26.06.2015r.

Dyrekcja, uczniowie i wychowawcy Klasy II a Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku składają serdeczne podziekowania dla Pani Joanny Oraczewskiej, Pani Magdaleny Szczepanowskiej, Pana Michała Sydora, Pana Roberta Rycyka za osobiste zaangażowanie oraz profesjonalne przygotowanie pobytu naszych dzieci w dniu 25.06.2015r. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Swidniku. Państwa kompetencje i otwartosć przyczyniła siędo podniesienia poziomu wiedzy i poczucia bezpieczeństwa wśród naszych uczniów. Do tego symbolicznego wyrazu wdzieczności dołączamy uśmiechy naszych uczniów oraz słowa uznania za postawę godną szacunku.

- Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Świdniku

 

05 lipca 2015r.

Na ręce Pana insp. Ryszarda Szklarza Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku składamy serdeczne podziękowania dla Policjantów i Policjantek za życzliwość i przychylność podczas organizacji II Regionalnego Konkursu Modeli Kartonowych we Franciszkowie. 

- Organizatorzy, Pracownia Modeli Kartonowych przy Świetlicy Wiejskiej we Franciszkowie

 

10 wrzesień 2015r.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola Nr 2 w Świdniku serdecznie dziekują Funkcjonariuszom Policji Komendy Powiatowej Policji w Świdniku za spotkanie z przedszkolakami w ramach obchodzonego "Tygodnia z zasadami bezpieczeństwa". Pregniemy serdecznie podziekować za osobiste zaangażowanie i okazaną nieocenioną pomoc przy rozwijaniu doświadczeń emocjonalno-społecznych dzieci.

- Przedszkole Nr 2 w Świdniku

 

15 październik 2015r.

Podziękowanie dla Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku insp. Ryszarda Szklarza za współpracę podejmowaną w procesie edukacji i wychowania w zakresie bepzieczeństwa uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Świdniku w roku szkolnym 2015/2016.

- Dyrektor Szkoły, Wychowawcy

 

15 październik 2015r.

Podziękowanie dla asp. szt. Radosłąwa Lorek oraz asp. Magdaleny Szcepanowskiej za wsparcie w realizacji zadań z zakresu bepzieczeństwa dzieci z klas II a i II e Szkoły Podstawowej Nr 7 w Świdniku w roku szkolnym 2015/2016.

- Dyrektor Szkoły, Wychowawcy

 

16 październik 2015r.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola Nr 6 w Świdniku składają serdeczne podziękowania asp. szt. Radosławowi Lorek oraz sierż. szt. Jarosławowi Skowrońskiemu oraz pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Świdniku za długoletnią współpracę, a przede wszystkim za przeprowadzenie zajeć edukacyjnych wdrazających dzieci do bezpiecznego poruszania się w ruchu pieszym, w ramach realizowanego w naszej placówce projektu BEZPIECZNI W SWOIM MIEŚCIE.  Życzymy pełni satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, sukcesów i spełnienia marzeń.

- Dyrektor, Grono Pedagogiczne

 

22 październik 2015r.

Szanowny Panie Komendancie, Dyrekcja, Uczniowie i Wychowawcy klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 5 w Świdniku za Pana pośrednictwem składa serdeczne podziękowania dla Pana mł. insp. Zbigniewa Krzosa za umożliwienie, osobiste zaangażowanie oraz profesjonalne przygotowanie zajeć teoretyczno-praktycznych pt. "Bezpieczny uczeń"  na terenie naszej szkoły. Dzięki podjętym przez Pana podwładnych nasi uczniowie dowiedzieli się jakie grozą im niebezpieczeństwa, a co najważniejsze bedą umieli rozpoznać je w życiu codziennym. W wyniku przeprowadzonych zajęć dzieci bedą również potrafiły właściwie zachować się w szkole, w miejscach publicznych, w domu, na drodze i w sytuacjach zagrozenia życia. Mamy nadzieję, iż nasza współpraca przyczyni się do podniesienia poczucia bezpieczeństwa wsród naszych uczniów, rozwijania właściwej komunikacji, poprawnego rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie z trudnościami.

- Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Świdniku

 

22 pażdziernik 2015r.

Dyrekcja, uczniowie i wychowawcy klas I-III ze Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku składają serdeczne podziękowania dla Pani mł. asp. Joanny Oraczewskiej, asp. Magdaleny Szczepanowskiej oraz asp. Ryszarda Bundyry za osobiste zaangażowanie oraz profesjonalne przygotowanie zajeć teoretyczno-praktycznych pt. "Bezpieczny uczeń" na terenie naszej szkoły. Pani kompetencja i otwartość przyczyniła się do podniesienia poziomu wiedzy i poczucia bepzieczeństwa wśród naszych uczniów. Do tego symbolicznego wyrazu wdzięczności dołączamy uśmiechy naszych dzieci oraz słowa uznania za postawę godną szacunku.

- Dyrektor Szkoły

 

23 październik 2015r.

Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Szczepanowskiej za przeprowadzenie pasjonującej lekcji na temat "Bądz bezpieczny" dla uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Piaseckiej.

- Dyrekcja Szkoły

 

01.04.2014r.

Uczniowie i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Siostrzytowie im. Noblistów Polskich pragą serdecznie podziękować Pani M. Szczepanowskiej i Panu R. Lorek za przeprowadzenie pogadanki na temat bezpieczeństwa uczniów. Dzieci były zainteresowane i zadowolone ze spotkania. Mamy nadzieję, ze dalsza współpraca będzie owocna.

- Dyrekto Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Siostrzytowie

 

17.02.2014r.

Podziękowanie dla Sz. P. sierż. Jaoanny Oraczewskiej oraz asp. Ryszarda Bundyry. Dyrektor i Grono pedagogiczne Przedszkola Nr 3, im. J. Brzechwy w Swidniku pragną wyrazić głęboką wdzięczność za udział w spotkaniu z dziećmi w ra mach programu "Bezpieczne dziecko", życząc jednocześnie powodzenia w realizacji życiowych przedsiewzięć i celów.

- Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy w Swidniku

 

30.05.2014r.

Podziękowanie dla Pana Janusza Oleksak, Pana Andrzeja Kloc za aktywny udział w przebiegu przedszkolnej akcji zorganizowanej z okazji Dnia Dziwcka pod hasłem: "Bezpieczny i zdrowy Przedszkolak ", serce otwarte na dziecko i jego potrzeby oraz wkład włożony w kształtowanie wartości, postaw i zainteresowań naszych wychowanków.

- w imieniu organizatorów Dyrektor Przedszkola Nr 7 im. Marii Kownackiej w Swidniku

 

30.05.2014r.

Podziękowanie za aktywne włączenie sie w realizację programu edukacyjnego "Bezpeczny i zdrowy Przedszkolak" oraz działania podejmowane w roku szkolnym 2013/2014 przez funkjonariuszy Powiatowej Komendy Policji w Swidniku, z zakresu kształtowania u dzieici postaw zwiazanych z dbaniem o zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz innych. Program "Bezpieczny Przedszkolak" realizowany jest w naszym przedszkolu od wielu lat. jego odbiorcami są dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. składam na rece Pana Komendanta podziękowanie za włączenie się w jego realizację i umożliwienie funkjonariuszom policji udziału w zajęciach edukacyjnych organizowanych w przedszkolu i poza jego terenem. w sposób szczególny dziękuję pracownikom Powiatowej Komendy Policji w Swidniku, którzy realizujac potrzebę wczesnej edukacji zdrowotnej chetnie uczestniczyli w spotkaniach z dziećmi. Tym samym brali aktywny udział w kształtowaniu odpwoiednich postaw, nawyków, zainteresowań naszych wychowanków oraz wpływali na likwidację barier i uprzedzeń u dzieci.

- W imieniu dzieici, nauczycieli i rodziców Dyrektor Przedszkola Nr 7 w Swidniku

 

02.06.2014r.

Podziekowanie dla Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Swidniku w zorganizowaniu  interesujacej lekcji edukacyjnej "Bezpieczne Wakacje" w ramach programu "Bezpieczne Życie"

- Dyrektor Przedszkola Nr 4 w Swidniku, Nauczyciel

 

03.06.2014r.

Podziękowanie dla Pana as. Sławomira Maciąga, Pani podkom. Edyty Wójtowicz oraz Pana asp. Ryszarda Bundyry za osobiste zaangazowanie oraz profesjonalne przygotowanie pobytu naszych dzieci w dniu 27.05.2014r. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Swidniku. Państwa kompetencje i otwartość przyczyniła się do podniesienia poziomu wiedzy i poczucia bezpieczeństwa wśród naszych pierwszaków. do tego symbolicznego wyrazu wdzięczności dołączamy uśmiechy naszych uczniów oraz słowa uznania za postawę godną szacunku.

- Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 2 w Swidniku

 

03.06.2014r.

Szanowny Panie - insp. Michał Domaradzki Lubelski Komendant Wojeódzki Policji - Dyrekcja, uczniowie i wychowawcy klasy Ia i Ib ze Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku składają serdeczne podziękowanie dla Pana insp. Ryszarda Szklarza, Komendanta Powiatowego Policji w Swidniku za umożliwienie, osobiste zaangazowanie oraz profesjonalne przygotowanie pobytu naszyhc dzieci w dniu 27.05.2014r. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Swidniku. dzięki działąniom podejmowanym przez Pana podwładnych nasi uczniowie poznali zasady prawidłowego i bezpuiecznego poruszania się po drodze, zachowania w przypadku ataku psa lub też postepowania wobec nieznajomych. Komenda Policji dla naszych dzieci od tej pory to miesce pełne przyjaznych i kompetentnych osób.

- Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Swidniku

 

14.06.2014r.

Podziękowaniedla Sz. P. Ryszarda Szklarz za zaangażowanie i pomoc w organizacji zawodów Pucharu Lubelszczyzny w Nordic Walking w Swidniku "Lubelskie Smakój Życie też chodzi!"

- Organizatorzy Nordic Świdnik, Miasto Świdnik

 

15.06.2014r.

Podziękowanie dla Pana Ryszarda Bundyry za efektywną współpracę z dyrekcją i pedagogiem szkoły w rozwiazywaniu trudnych sytuacji wychowawczych i problemowych oraz pomoc w realizacji zadań wynikajacyhc z ogólnopolskiego programu "SZkoła Bez Przemocy" objętego honorowym patronatem prezydenta RP oraz serdeczne życzenia - aby praca na rzecz bepzieczeństwa dzieci była dla Pana zawsze źródłem satysfakcji.

- Dyrektor szkoły, Pedagog szkolny

 

15.06.2014r.

Podziękowanie dla insp. Ryszarda Szklarza Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku za wrażliwość na potrzeby lokalnej społeczności i pomoc w realizacji festynu rodzinnego "Bezpieczne Wakacje" zorganizowanego przez Wspólnotę Świdnicką.

- Prezes Zarządu Wspólnota Świdnicka

 

01.08.2014r.

Podziękowanie. Szanowny Panie Komendancie bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie mnie na Święto Policji. Wasza uroczystość bardzo mi się podobała. Policjantom awansowanym i nagrodzonym życzę wszystkiego co najlepsze w pełnieniu obowiazków Policjanta. Pozdrawiam i życzę sukcesów w trudnej i odpowiedzialnej służbie.

-  Łukasz Stachyra

 

22.09.2014r.

Dziękujemy za przybycie do naszego Przedszkola i życzymy wiele sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

-Dzieci z gr. I wraz z Wychowawcami Przedszkola Nr 2 im. M. Konopnickiej w Świdniku

 

24.09.2014r.

Szanowny Panie Komendancie w imieniu uczniów, rodziców, grona pedagogicznego i swoim na Pana ręce pragnę złozyć serdeczne podziękowania dla sierż. Anny Bytys, asp. Magdaleny Szczepanowskiej, mł. asp. Marcina Gajowiaka za profesjonalne przeprowadzenie prelekcji na temat bezpiecznej drogi do szkoły, bezpieczeństwa dzieici podczas podróży autem z rodzicami oraz bezpieczeństwa w kontaktach z osobami nieznajomymi. Funkcjonariusze poinformowali o ustawie nowelizującej ustawę prawo o ruchu drogowym dotyczącej obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez wszystkich pieszych i obdarowali uczniów naszej szkoły odblaskami. Postawa i kultura osobista Funkcjonariuszy oraz ich profesjonalne przygotowanie zasługuje na wyrazy naszego uznania. Spotkanie z nimi utwierdza nas w przekonaniu o tym, że w każdej sytuacji mozemy liczyć na ich pomoc i ofiarną służbę. Pozostajemy z nadzieją na kolejne.

- Z wyrazami szacunku Dyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Piaseckiej

 

06.10.2014r.

Dziękujemy Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Swidniku za udział w akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom".

- Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Kubuś Puchatek i Przyjaciele" w Świdniku

 

07.10.2014r.

Podziękowanie dla Pani asp. Magdaleny Szczpanowskiej, Pana st. asp. Radosława Lorka, Pana sierż. Piotra Szula oraz Pana asp. Sławomira Maciąga za udział w akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Dzieki Państwu nasi młodzi czytelnicy na długo zapamiętają wrażenia i radość, jaką przynosi wspólne czytanie na głos.

- Niepubliczne Przedszkole Kubuś Puchatek i Przyjaciele

 

17.10.2014r.

Podziękowanie od dzieici kl. I a Szkoły Podstawowej Nr 7 w Swidniku za zorganizowanie zajęć w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku.

- Uczniowie oraz Wychowawcy

 

17.10.2014r.

Podziekowanie dla Pracowników Policji w Świdniku za przygotowanie spotkania dla uczniów klasu II  Szkoły Podstawowej Nr 7 w Swidniku.

- Uczniowie oraz Wychowawcy

 

17.10.2014r.

Podziękowanie dla asp. Tomasza Bzowskiego, asp. Sławomira Maciąga, asp. Magdaleny Szczepanowskiej i mł. asp. Marka Misztala za wsparcie w realizacji zadań z zakresu bepzieczeństwa dzieci z klasy I a i IIa Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku w roku szkolnym 2014/2015.

- Dyrekcja Szkoły, Wychowawcy klas

 

17.10.2014r.

Podziękowanie dla Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku Insp. Ryszarda Szklarza za współpracę podejmowaną w procesie edukacji i wychowania w zakresie bepzieczeństwa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Swidniku w roku szkolnym 2014/2015.

- Dyrekcja Szkoły, Wychowawcy klas

 

28.10.2014r.

Podziękowanie dla Pana Komendanta Powiatowego Policji w Swidniku insp. Ryszarda Szklarza. Wyrazy uznania i serdeczne podziękowania za zaangazowanie i pomoc w zorganizowaniu zajęć na temat Bezpieczeństwa dla uczniów klasy III c i III D Szkoły Podstawowej Nr 7 w Swidniku oraz życzenia aby podejmowane przez Pana Działania na rzecz przestrzegania prawa i bepzieczeństwa obywateli w naszym mieście były dla Pana zawsze źródłem radości i satysfakcji w pracy zawodowej.

- Dyrekcja szkoły, Wychowawcy klas

 

28.10.2014r.

Podziękowanie dla Komendy Powiatowej Policji w Swidniku za przeprowadzenie ciekawych zajęć, które pozwolą nam bezpieczniej funkjonować w dzisiejszej rzeczywistości.

-Uczniowie klasy V b z Wychowawcą SP Nr 7 w Świdniku

 

28.10.2014r.

Dziekując za owocną i pouczajacą lekcję dotyczącej pracy Policji życzymy spokojnych dni służby.

-Klasa III d i III c Szkoly Podstawowejn Nr 7 w Świdniku

 

30.10.2014r.

Dyrekcja, nauczyciele i społeczność uczniowska Gimanzjum Publicznego im. Polonii Francuskiej w Trawnikach serdecznie dziękuje funkjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Świdniku: Pani. asp. Magdalenie Szczepanowskiej i Panom asp. Radosławowi Lorek i sierż. Piotrowi Szul za wygłoszenie w dniu 7.10.2014r. w klasach pierwszych prelekcji mającej na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oraz przeprowadzenie w dniu 20.10.2014r. zajeć dla uczniów klas trzecich dotyczących zasad bezpuiecznego poruszania sie po drogach i uzywania elementów odblaskowych. Dziękujemy również za przekazane uczniom odblaski.

Jesteśmy przekonani, ze praca włożona w edukację młodzieży przyniesie zamierzone efekty i będzie miała znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa naszych uczniów.

-Dyrektor Gimanzjum

 

31.10.2014r.

Składam Panu Komendantowi serdeczne podziękowania za umożliwienie uczniom klasy III b wizyty w Komendzie Powiatowej Policji w Swidniku. jesteśmy wdzieczni za poswięcony czas okazaną nam goscinność i życzliwość. Bez watpienia ta wyjątkowa "wycieczka" na dlugo pozostanie w pamięci uczniów oraz przyczyni się do zwiekszenia ich troski o własne bezpieczeństwo. w obecnym świecie, niosącym ze soba coraz więcvej zagrożeń dla dzieci niezmiernie ważna i potrzebna jest edukacja prewencyjna. Wierzę, ze Nasze spotkanie oraz zdobyta przez dzieci wiedza i umiejętności pozwolą im uniknąć niebezpieczeństw i zagrożeń.

Panie Komendancie pragnę pogratulować Panu, że kieruje Pan policjantami, którzy chetnie dzielą się swoją wiedzą, doswiadczeniem oraz umiejętnościami z młodymi ludzmi. Niewątpliwie zaprezentowana dzieciom postawa udowadnia, ze noszenie policyjnego munduru to  nie tylko zaszczyt i honor, ale przede wszystkim odpwoiedzialność za kształtowanie szlachetnych postaw oraz kształcenie w kierunku rozwoju najlepszych ludzkich wartości u młodych ludzi.

Życzę Panu oraz Pana współpracownikom wielu sykcesów w pracy zawodowej oraz zadowolenia i satysfakcji z pełnionej służby.

- Dyrekcja szkoły, Wychowawca klasy

 

11.11.2014r.

Podziękowanie dla insp. Ryszarda Szklarza za wrażliwość na potrzeby lokalnej społeczności i znaczące wsparcie XII Biegów Niepodległości zorganizowanych w Swidniku przez Stowarzyszenie Wspólnota Świdnicka.

- Organozatorzy

 

25.11.2014r.

Dyrekcja i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jaworzniaków w Krzesimowie składają serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu wspaniałej lekcji na temat bezpieczeństwa.

- Dyrekcja i uczniowie

 

30.11.2014r.

Dyrekcja, nauczyciele i społeczność uczniowska Gimnazjum Publicznego im. Polonii Francuskiej w Trawnikach serdecznie dziękuje funkjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Swidniku Pani asp. Magdalenie Szczepanowskiej i Panom asp. Radosławowi Lorek i sierż. Piotrowi Szul za wygłoszenie w dn. 07.10.2014r. w klasach pierwszych i drugich prelekcji mającej na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przeprowadzenie w dn. 20.10.2015r. zajęć dla uczniów klas trzecich, dotyczących zasad bezpiecznego poruszania sie po drogach i uzywania elementów odblaskowych. Dziękujemy również za przekazane uczniom odblaski. Jesteśmy przekonani, ze praca włożona w edukację młodziezy przyniesie zamierzone efekty i będzie miała znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa naszych uczniów.

- Dyrektor Gimnazjum